środa, 12 stycznia 2011

Próbka muru

Oto mała "próbka" muru czy mi się uda. Robiłem na szybko, lecz sami oceńcie jak wygląda. Napiszcie posta, oceńcie, jak co napiszcie na GG, numer u góry. Zrobiony jest ze styroduru. Pomalowany 3 farbami i washem.Black Chaos, codex grey, fortess grey, badab black. Na trzecim obrazku jest zmieszany codex grey z mała ilością Black Chaos aby powstał ciemniejszy odcień w szparach. A washem lekko przeleciałem aby były wgłębienia bardziej widoczne. Jak bym robił porządny mur np. makietę zamku to bym kupił porządny kawałek styroduru, wziął bym linijkę, ołówek i bym te największe "kamenie" zrobił idealne równe, a środek jak leci. Bo trzeba pamiętać iż mury zamków nie miały symetrycznych kamieni w ścianach x]. Ale Obramowania moim zdaniem musi być idealne ;).


Oto próbka muru:
1 komentarz:

  1. Wydaje mi się że wash jest tu zupełnie niepotrzebny - strasznie dużo go zużyjesz. Spróbuj zrobić to w kolejności: Chaos black -> Adeptus Battlegrey -> Codex grey -> fortress grey. Da to troche bardziej naturalny efekt bo wash sprawia jakby ten mur był mokry od deszczu czy coś no i zużyjesz go tony :D

    Poza tym widać że na szybko i niektóre kształty troszke nie przemyślane, ale pewnie jak bedziesz robił na serio to te błędy znikną.

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń